طراحان و سازندگان سايت سازهاي داخلي به خوبي از قدرت رقابتي بودن اين سايت سازها در مقايسه با هر نوع ديگري از طراحي مطلع اند. اعتماد پذيري بيشتر، چانه زني و قيمت هاي واقعي از ديگر امتيازاتي است که هر يک از ابزارهاي سايت ساز را به گزينه اي ايده آل براي ايجاد يک بستر آنلاين تبديل مي کند.


 


توانمندي ديزاين سايت، سئو فرندلي، توانمندي برنامه نويسي در حرفه اي ترين سطح ممکن از ديگر موضوعاتي است که مي توان به آن توجه کرد. ساخت وب سايت به کمک سايت ساز  کاريک چيزي درست شبيه موضوع "توليد به مصرف" است.


انتخاب بهترين سايت ساز ايراني و فارسي و خدمات پيشرفته و حرفه اي، هوشمندانه ترين انتخابي است که متقاضيان مي توانند شاهد آن باشند. شايد تا چند سال آينده، بازار طراحي سايت برخلاف امروز، تنها به دست سايت سازها مديريت شود.


اين نرم افزار سايت ساز نوشته شده بوسيله برنامه نويسان ايراني ويژگيهاي بي همتايي دارد که براي اولين بار در ايران برنامه نويسي شده است


منبع :  https://karikweb.com/


 


 


روندپيشرفت فناوري ها در توسعه وب سايت با سايت ساز


اکثر مردم از تلاش هاي بي وقفه براي ايجاد يک وب سايت اطلاع ندارند. طراحان و توسعه دهندگان وب ساعت هاي زيادي را صرف نوشتن کد مي کنند و يک مکان نامناسب مي تواند صدها ساعت کار را هدر دهد. با راه اندازي وب سايت اما کار تمام نمي شود، مشکلات مختلفي در اين مسير از جمله بارگيري بيش از حد سرورها، از بين رفتن محتوا و خرابي وب سايت يا هک آن وجود دارد.


به همين دليل است که بيشتر صاحبان مشاغل کوچک ترجيح مي دهند هزاران دلار براي استخدام يک طراح وب براي وب سايت خود هزينه کنند. بسياري از کارآفرينان و کارفرمايان نه مهارت ساختن وب سايت و نه زمان مطالعه نحوه انجام آن براي موفقيت در کسب و کارهايشان را ندارند.


خوشبختانه براي آن ها فقط در عرض چند سال اخير نوآوري هاي نوظهور بستري جديد و متفاوت را ايجاد نمود. فناوري که به واسطه آن مي توان امروزه در عرض چند دقيقه يک وب سايت عالي با بهترين کيفيت را ايجاد کرد.


وب سايت ساز، فروشگاه ساز پلتفرم يا برنامه اي است که به شما امکان مي دهد به سرعت و به راحتي يک وب سايت را جمع طراحي کنيد. اين سازندگان وب سايت به شما به عنوان يک متقاضي ساخت وب سايت، کمک مي کنند تا تمامي اطلاعات مورد نظر خود براي پياده سازي سايت را تنظيم کنيد.


برنامه نويسي سايت ساز بومي و ماژولار بوسيله مهندسان ايراني


ما از متخصصان وب مي پرسيم که صنعت طراحي وب طي 20 سال آينده چه تغييراتي خواهد کرد؟ بسياري از برنامه نويسان تحت وب يا طراحان انواع وب سايت هاي حرفه اي يا اختصاصي بر اين باوراند که ابزارهاي توسعه دهنده، بازي را تغيير مي دهند.


وقتي به سمت اواسط قرن بيست و يکم حرکت مي کنيم، قابل پيش بيني است که طراحي وب از اهميت بيشتري برخوردار مي شود. همانطور که مردم بيشتر و بيشتر زندگي خود را بصورت آنلاين مي گذرانند، تجربيات کاربر ديجيتالي، سنگي خواهد بود که تقريباً هر سازمان بزرگي بر روي آن بنا شده است. اما يک مشکل جزئي وجود دارد و آن هم "نبود زير ساخت هاي مناسب براي طراحي وب" است.


بسياري از متقاضيان در حوزه طراحي نرم افزارها يا وب سايت هاي اختصاصي، نيمه حرفه اي يا حرفه اي، از نبود زيرساخت هاي لازم براي طراحي وب سايت شکايت دارند. صرف توجه، تخصص و زمان بسيار زياد براي پياده سازي ايده ها و دانش هاي پيرامون طراحي وب سايت، موجب شده تا امروزه حرکت به سمت ابزارهاي "سايت ساز" بيش از هر زمان ديگري مورد توجه قرار گيرد.


توجه به امنيت کاربران در وب سايت هايي که با استفاده از نرم افزارهاي سايت ساز طراحي مي شوند، از مهم ترين پارامترهايي است که مي توان به آن اشاره کرد. هم چنين هر يک از ابزارهاي سايت ساز زمان صرف شده در مراحل طراحي را به زماني براي ساخت ويژگي هاي بهتر براي مشتري تبديل مي کنند.


افزايش کيفيت سايت طراحي شده به صورت مداوم و منظم با توجه به پشتيباني و قابليت هاي پيش فرض و پيشرفته انواع سايت سازها نکته مهم ديگري است که مي توان با نگاهي به آن شاهد تحولاتي شگرف در حوزه طراحي وب سايت بود.


طراحي يک وب سايت سفارشي در صورت وجود سايت ساز ديگر معنايي نخواهد داشت. به کمک اين ابزارها مي توان شاهد تلفيقي از تکنيک و طراحي در ساخت وب سايت هاي مختلف بود. تغيير ساختار وب سايت با کمک افزونه ها و قابليت هاي پيش فرض در سايت ساز کاريک نکته قابل توجهي است که حتي در مقايسه ساده با وردپرس نيز مي توان به تمايز ويژه آن پي برد.


به طور مثال تغيير تم در وردپرس تنها با خريد قالب ها امکانپذير است. اين موضوع علاوه بر هزينه هاي بيشتر، به زمان طولاني تري نياز خواهد داشت. اين قطعا يک نقطه ضعف بزرگ است که در نرم افزارهاي سايت ساز هرگز شاهد اين موضوع نخواهيم بود.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


هارمونی باران بهترین مطالب دانستنی و مفید دانشنامۀ کوچک من نمایندگی تعمیرات تولیدی پوشاک علی تور مالزی|تور مالزی تابستان 95 آقای حقوقدان جهان یک زن ❤️خوشبختي هاي زندگي ما❤️ سپیدی که بالای سیاهی باشد.